Kalba gyventojai

Gyventoja Rūta: „Esu sužavėta, kaip tie žmonės dirba“

Iš kairės: „Danės būsto“ pastatų priežiūros specialistas Romualdas Laurašonis ir įmonės vadovas Marius Šiaulys

Malonus bendravimas, operatyvus reagavimas ir užduočių atlikimas – toks, atrodo, galėtų būti raktas į klientų širdis. Bent už tai įvertinti net du „Danės būsto“ darbuotojai: vadovas Marius Šiaulys ir pastatų priežiūros specialistas Romualdas Laurašonis.

„Esu sužavėta, kaip tie žmonės dirba“, – sakė Tiltų gatvėje esančiame daugiabutyje gyvenanti Rūta, paklausta apie minėtiems darbuotojams pateiktą padėką.

„Danės būsto“ vadovui moteris jaučiasi dėkinga už gražiai sutvarkytą laiptinę, operatyvumą imantis darbų. Tuo tarpu R. Laurašonis, laikinai ėmęsis prižiūrėti daugiabutį, padėjo išspręsti užsikimšusių lietvamzdžių problemą: „Pas mane namuose pradėjo pelyti kampas, nes buvo užkimšti lietvamzdžiai ir Romualdas labai visais klausimais padėjo, sutvarkė visus šituos dalykus, kai jis ėjo laikinai pareigas. Jam paskambinus, gal per tris dienas išvalė lietvamzdį“.

Paklausta, ar į visus klausimus gauna atsakymus ir problemas kol kas sekasi išspręsti sėkmingai, Rūta atsakė teigiamai: „Taip. Tiesiog pasiskambinu ir mane tenkina jų darbai“.

Moteris negailėjo šiltų žodžių „Danės būsto“ darbuotojams: „Iš tikrųjų esu labai ir Mariaus darbu patenkinta, ir apskritai – kiek nueini, pavyzdžiui, ventiliaciją operatyviai sutvarkė, iškvietė darbuotojus. Aš esu patenkinta, malonu ir bendrauti – jokių tokių atsikalbinėjimų ar nesusipratimų su šitais žmonėm.“

M. Šiaulus ir R. Laurašonis džiaugėsi gavę įvertinimą iš, jų teigimu, iš labai puikios klientės, su kuria malonu bendradarbiauti.