Kalba gyventojai

Gyventoja Petronėlė: „Jų padarytas darbas yra didvyriškumas“

Moteris džiaugėsi sulaukusi pagalbos

Taikos pr. 71 – ajame name gyvenanti Petronėlė neslepia dėkingumo „Klaipėdos būstui“. Moteris su džiaugsmu pasakojo, kaip bendrų pastangų dėka pavyko iškraustyti šalia namo įsikūrusius benamius.

„Prie mūsų namo įvyko turbūt įprasta situacija – po dviem balkonais įsikūrė benamiai. Per tris savaites, ten gyvendami, benamiai sugebėjo susinešti nemažą kalną daiktų. Blogiausia, kad jie ten pat atlikdavo ir savo gamtinius reikalus, todėl ne tik kaimynystė, bet kvapas tapo nebepakeliami.“

Gyventoja pasakojo, kad iš pradžių gyventojai į nepageidaujamus asmenis nekreipė dėmesio, tačiau kai šie pradėjo tempti šiukšles, tuštintis šalimais ir per naktis garsiai rėkauti, kaimynai neištvėrė. Tačiau namo gyventojams nuėjus su jais pakalbėti, benamiai pradėjo grasinti. „Iš tikrųjų išsigandome jų grasinimų, nežinia ką jie galėjo padaryti – sukelti gaisrą ar išdaužyti langus. Tada kreipėmės į įvairias institucijas. Tačiau tik …būstas“ sugebėjo mums padėti. Jie atvažiavo, išnešė šiukšles, viską išvalė. Tai tikrai didelis darbas“, – džiaugėsi gyventoja.

„Drąsiai galiu pasakyti, „Klaipėdos būsto“ darbuotojai nusipelnė didelės pagarbos ir padėkos. Jų padarytas darbas yra didvyriškumas“, – dėkingumo neslėpė Petronėlė.