Kalba gyventojai

Gyventoja: „Mūsų namo vadybininkė – tikra profesionalė“

Baltijos pr. 41-ojo namo pastatų administravimo vadybininkė Ramutė Čekienė
Baltijos pr. 41-ojo namo pastatų administravimo vadybininkė Ramutė Čekienė

Baltijos pr. 41-ojo namo gyventoja, kuri nenorėjo prisistatyti, yra dėkinga „Klaipėdos būsto LT“ pastatų administravimo vadybininkei Ramutei Čekienei už malonų bendravimą ir puikiai atliekamą darbą.

„Savo name turėjome ir didelių, ir mažų problemų, tačiau paskambinusi Ramutei visada būdavau rami, kad jos bus išspręstos. Netgi, kai paskambinu ir būnu pikta, ji visada su manimi bendrauja maloniai ir prireikus pasiūlo susitikti“, – pasakoja namo gyventoja.

Rudenį, nukritus lapams nuo medžių, gyventojai kreipėsi į savo vadybininkę norėdami, kad būtų sutvarkyta aplinka. „Namo rytinėje pusėje, žaliojoje vejoje, nuo rudens buvo likę nesugrėbtų lapų. Ramutė Čekienė informavo valymo padalinį apie būtinybę sutvarkyti teritoriją. Praėjo ne daug laiko nuo mūsų prašymo ir viskas buvo padaryta. Labai džiaugiuosi, kad žmogus sugeba puikiai atlikti savo darbą“, – teigė moteris.

Kaip ir kiekviename darbe labai svarbūs žmogaus asmeniniai charakterio bruožai. Daugiabučio gyventoja taip pat akcentuoja Ramutės būdo savybes. „Ji labai geros širdies žmogus, niekada į gyventojus nežiūri kaip į klientus, o kaip į žmones. Toks bruožas, manau, svarbus kiekvienam darbuotojui“, – pasakojo pašnekovė.