Kalba gyventojai

Džiaugsmas sutelkti kaimynus

Kartais reikia visai nedaug, kad kaimynai susiburtų – tik didelio noro ir drąsos pakviesti. Tuo džiaugiasi redakcijai parašiusi Jekaterina, gyvenanti penktu numeriu pažymėtame daugiabutyje Baltijos prospekte.

„Kartais pamatau, kad pasidalinate kitų gyventojų pavyzdžiais. Todėl nusprendžiau irgi pasidžiaugti, kad Baltijos pr. 5 name taip pat yra didelė iniciatyva padaryti kažką malonaus namo gyventojams ir mūsų mažiems kaimynams. Pavyzdžiui, aš sugalvojau išvalyti laiptinės sienas iš lauko pusės, tai atsirado daug norinčių – valėme ir tvarkėmės drauge“, – džiaugėsi jauna moteris.

Mažieji tapo puikiais pagalbininkais tvarkant laiptinę, todėl norėdama jiems atsidėkoti, Jekaterina su kaimyne sutvarkė kieme esančio futbolo vartų tinklą.

„Vaikai skundėsi, kad futbolo vartų tinklas yra suplėšytas, tad aš kartu su kaimyne užlopėme skyles. Vaikai liko labai patenkinti ir tik mums pabaigus darbą, surengė futbolo varžybas! Tiek vaikų mūsų futbolo aikštelėj dar nemačiau“, – pasakojo Jekaterina.

Moteris nori pasidalinti savo istorija, nes tikisi, kad atsiras bendraminčių, kurie taip taip pat prižiūri ir rūpinasi savo kiemu bei kaimynais.

Ar sutelkiate kaimynus kaip Jekaterina? Pasidalinkite savo istorija!