Naudinga žinoti

Daugiabučių priežiūros paslaugas teiks nauju pavadinimu

Apdovanotas „Klaipėdos būstas LT" pavadinimą pasiūlęs Gintaras su direktore Birute Jevdokimenko
Apdovanotas „Klaipėdos būstas LT” pavadinimą pasiūlęs Gintaras su direktore Birute Jevdokimenko

Daugiabučių gyventojams, kurių namus administravo bendrovės „Žardės būstas“, „Pempininkų būstas“ ir „Vingio būstas“ nuo šiol priežiūros paslaugas teiks viena įmonė nauju pavadinimu – „Klaipėdos būstas LT“. Sprendimas sujungti tris įmones į vieną priimtas vykdant vidines įmonių pertvarkas ir atsižvelgus į gyventojų pageidavimus.

Vertinimo komisijos nuomone, geriausią pavadinimą pasiūlė klaipėdietis Gintaras, kuriam ir atiteko įmonės įsteigtas 100 eurų „Akropolio“ dovanų čekis.

„Dar spalio mėnesį minėtų trijų įmonių klientus kvietėme dalyvauti konkurse ir išrinkti naują pavadinimą. Džiugu, jog klaipėdiečiai aktyviai dalyvavo šiame konkurse. Sulaukėme daugiau nei pusšimčio pasiūlymų. Daugelis jų buvo tikrai įdomūs ir originalūs, tačiau vertinimo komisija išrinko, jų nuomone, labiausiai uostamiesčiui tinkamą pavadinimą – „Klaipėdos būstas LT“. Savo ruožtu įvykdėme trijų įmonių vidinę pertvarką ir nuo šiol šių įmonių klientams paslaugas teiks viena bendrovė nauju pavadinimu“, – sakė įmonės „Klaipėdos būstas LT“ direktorė Birutė Jevdokimenko.

Bendrovės vadovė užtikrino gyventojus, jog pasikeitė tik įmonės pavadinimas, tačiau visi įsipareigojimai klientams išlikeka nepakitę. Gyventojams ir toliau namo priežiūros paslaugos bus teikiamos pagal Pastatų priežiūros standartą, kuris užtikrina visapusę pastato priežiūrą: nepriekaištingą inžinerinės įrangos funkcionavimą, efektyvų energetinių resursų naudojimą, operatyvų reagavimą į skubius pranešimus 24 val. per parą ir mažesnes būsto priežiūros sąnaudas.

„Visų trijų įmonių – „Žardės būstas“, „Pempininkų būstas“ ir „Vingio būstas“ – klientai bus aptarnaujami kaip ir anskčiau, tame pačiame biure, Taikos pr. 117. Gyventojai taip pat dėl būsto priežiūros klausimų galės skambinti į Klientų aptarnavimo centrą tel.: 8 700 55 966 arba susisiekti su savo namo vadybininku per savitarnos portalą www.klaipedosbustas.lt“, – teigė B.Jevdokimenko.