Rajono problema

Autobusų vairuotojai nedėmesingi ir pikti?

Gyventojai piktinasi vairuotojais, kurie nesustoja autobusų stotelėse
Gyventojai piktinasi vairuotojais, kurie nesustoja autobusų stotelėse

Spaudžiant šaltukui tampa sudėtinga laukti autobuso stotelėse, todėl neretai žmonės susigūžia į mažiausiai vėjo pasiekiamą kampelį. Štai čia klaipėdiečiai susiduria su kita problema – autobusų vairuotojai jų nepastebi arba nenorėdami laukti iš „toli“ parbėgančių keleivių nesustoja.

Klaipėdos gyventoja Vitalija pasidalino nutikimu, kuris pasak jos neretai pasikartoja. „Vieną rytą, kaip visada, laukiu autobuso Sendvario stotelėje. Matau atvažiuoja žalias 12 mikroautobusiukas, todėl prienu prie šalikelės, o autobusiukas sustojo nuo manęs ganėtinai toli. Kol priėjau (ganėtinai normaliu žingsniu priėjau) jis pradėjo važiuoti, pabeldžiau į langa, bet vairuotojas nekreipė dėmesio ir nuvažiavo”,- pasakojo Klaipėdos gyventoja Vitalija.

Moteris taip pat piktinosi tuo, kad po stogu autobuso negalima laukti, pasak jos vairuotojai nėra linkę sustoti tokiems keleiviams. „Laukti autobuso stotelėje po stogu negalima, nes jeigu nestovi prie gatvės, vairuotojai niekada nesumažins greičio ir neprivažiuos įsitikinti, ar nėra laukiančiųjų. Važinėju 12 ir 2 numeriu pažymėtais autobusais ir pastebėjau, kad vyresnio amžiaus vairuotojai dažniausiai būna pikti ir visada kažkuo nepatenkinti“.

Tai pastebi ir kiti miesto gyventojai. Senamiesčio stotelėje laukianti Aldona pasakojo, kad vairuotojai nelaukia netgi kol visi keleiviai sulips. „Esu patekusi į tokią situaciją, kai vairuotojai paima ir nuvažiuoja, tai vyksta ganėtinai dažnai. Suprantu, kad darbas yra darbas, tačiau tiek skubėti, kad nespėjus visiems sulipti yra uždaromos duris, nematau prasmės“.