Naudinga žinoti

Atlikote būsto remontą? Susigrąžinkite dalį pinigų!

2019-2021 metų legaliai atliktus pastatų remonto ar apdailos darbus galite susigrąžinti dalį sumokėto pajamų mokesčio. „PortalPRO“ ragina nelaukti ir pasinaudoti šia lengvata, kuriai tereikia dokumentų, įrodančių patirtas išlaidas.  

Jeigu 2019-2021 metais patyrėte pastatų ar kitų statinių apdailos bei remonto išlaidų, drąsiai galite susigrąžinti dalį sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

Šia lengvata galite pasinaudoti tuo atveju, jeigu mokėjote tiek už gyvenamosios, tiek už kitos paskirties statinio apdailos ir remonto darbus. Tiesa, šie metai yra paskutiniai, kai šioms paslaugoms taikoma GPM lengvata, todėl verta paskubėti.

Lengvata – legaliems darbams

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad lengvata gali pasinaudoti tie, kurie naudojosi legaliomis meistrų paslaugomis, tokiomis kaip „PortalPRO“. „PortalPRO“ platformoje skaidriai dirbantys meistrai už atliktus darbus išrašo sąskaitas, kurios vėliau leidžia pasinaudoti Valstybinės mokesčių inspekcijos siūloma lengvata.

Vis dėlto jeigu renkatės nelegaliai dirbančių meistrų paslaugas, kurie vengia sutarčių ir sąskaitų, jūs prarandate ne tik galimybę pasinaudoti lengvata, bet ir neturite jokių garantijų už atliktų darbų kokybę.

Problemų išvengsite darbus patikėję skaidrumą garantuojantiems meistrams. Pasirinkę „PortalPRO“ platformoje dirbančių meistrų paslaugas, jūs turėsite visas garantijas bei džiaugsitės kokybiškai atliktais darbais.

Verta rinktis patikimus meistrus, tuo pačiu užsitikrinant galimybę gauti lengvatą remonto darbams.

 

Daugiau informacijos rasite: https://www.vmi.lt/evmi/u%C5%BE-kokius-atliktus-apdailos-ir/ar-remonto-darbus-galite-pasinaudoti-lengvata-