Kalba ekspertai

Apie balsavimą praneša žinute

Namo administratorius elektroniniu paštu bei žinutėmis informuoja gyventojus apie balsavimus raštu, įvykusias avarijas ir t.t.
Namo administratorius elektroniniu paštu bei žinutėmis informuoja gyventojus apie balsavimus raštu, įvykusias avarijas ir t.t.

Ką daryti, kad informacija per trumpą laiką pasiektų kuo didesnį skaičių gyventojų? Namo administratorius turi atsakymą – tai žinučių ir elektroninių laiškų siuntimas. Pasitelkiant naujausias technologijas yra glaudžiau bendradarbiaujama ir daug greičiau išsprendžiamos su namo susijusios problemos.

Elektroniniais laiškais bei žinutėmis pranešama apie vykdomus darbus, balsavimus raštu, įvykusias avarijas, kada ir kur bus šalinama jos priežastis, primenama apie susirinkimus.

„Kontaktų turėjimas palengvina mums darbus, todėl suteikiame dar kokybiškesnes paslaugas, dėl ko lieka patenkinti namo gyventojai. Neseniai susidūrėme su tokia situacija – daugiabutyje sugedo durų telefonspynė. Kadangi gyventojai žinutėmis buvo greitai informuoti apie tai, nekilo jokių nesusipratimų“, – pasakojo pastatų administravimo vadybininkė Lina Kuzmarskienė.

Tokių situacijų pasitaiko tikrai daug, todėl jeigu dar nespėjote pateikti savo kontaktų namo administratoriui – paskubėkite. Tai padaryti nėra sudėtinga: susisiekite su savo daugiabučio administratoriumi arba skambinkite telefonu: 8 700 55 966.