Rajono problema

Administratoriaus patarimus išgirdo tik po avarijos

Dalyvaudami susirinkimuose galite išvengti nelaimingų nutikimų
Dalyvaudami susirinkimuose galite išvengti nelaimingų nutikimų

Tiltų g. 7-ojo bei 9-ojo namo gyventojai tik paspaudus šaltukui suprato prie ko priveda abejingumas ir nenoras klausyti daugiabučių priežiūros specialistų patarimų.

Šių namų gyventojams jau du metus buvo siūloma tvarkyti susidevėjusias šildymo sistemas. Žmonės delsė iki paskutinės minutės, kol galiausiai, įvykus avarijai, namai liko be šildymo.

„Nuo 2014 metų šių namų gyventojus nuolat informavome apie tai, kad būtina tvarkyti šildymo sistemas, nes jų būklė – itin prasta. Tam, kad galėtume pradėti darbus, organizavome net tris susirinkimus ir tris balsavimus raštu. Deja, nė vienas jų neįvyko dėl to, kad nesusirinko gyventojų dauguma, o neturint daugumos pritarimo administratorius negalėjo imtis darbų. Ir tik praėjusią savaitę, nutikus avarijai, susirinkimo metu gyventojai pagaliau pritarė šildymo sistemos remontui, kuris bus organizuojamas nedelsiant“, – teigė „Danės būsto“ direktorius Marius Šiaulys.

Anot jo, dabar skubos tarka paskelbta apklausa rangos darbams. Planuojama, kad per dvi savaites nuo darbų pradžios
namo šildymo sistema bus sutvarkyta ir daugiabučiuose bus įjungtas šildymas.

„Norint išvengti tokių nesusipratimų, reikia reaguoti į namo administratoriaus siūlymus tvarkyti vienokias ar kitokias sistemas. Tokiu atveju išvengiama problemų ir reikia mažiau investuoti“, – patarė M.Šiaulys.