Naudinga žinoti

7 vietos šeimos fotosesijoms įgyvendinti Klaipėdoje

Fotosesijos tampa vis populiaresnės įvairiais metų laikais. Fotografijas pamėgo ne tik jaunavedžiai, jaunos poros, bet ir šeimos su judriais vaikais ir augintiniais. „Kalba Klaipėda“ dalinasi vietomis, kuriose fotosesijos taps nepamirštamos, o nuotraukos – įspūdingo grožio!

Klaipėdos senamiestis.

Klaipėdos senamiestyje vyrauja senoviniai architektūriniai pastatai, būdingi Vokietijos miestams. Tarp populiariausių senamiesčio pastatų ir erdvių galima paminėti Malūno viešbutį, Meno kiemą, Klaipėdos piliavietę, Teatro aikštę. Čia nuotraukos bus išskirtinės ir itin įsimintinos!

Šiaurinis melnragės molas.

Melnragės molas – dažnai žmonių lankoma vieta, norint stebėti praplaukiančius laivus, bangolaužiuose dūžtančias bangas bei saulėlydžius. Tai vienas iš dviejų tokių, į jūrą besidriekiančių betoninių takų Lietuvoje. Jeigu negąsdina prastesnis oras, pučiant stipriam vėjui, bangų fone galima užfiksuoti išskirtinių kadrų.

Olando kepurės skardis.

Tai 24 metrų aukštyje esanti apžvalgos vieta, nuo kurios atsiveria įspūdingas vaizdas į jūrą ir akmenuotą paplūdimį. Tai išskirtinė ir tokia vienintelė vieta Lietuvoje. Netoli apžvalgos aikštelės galima rasti link jūros vedančius laiptus, kurių dėka yra galimybė prieiti šalia vandens. Šalia Olandų kepurės skardžio auga ištisus metus žaliuojantis pušynas, todėl pasirinkę šį objektą turėsite gražių ir įvairių gamtos vaizdų, kurie puikiai atsiskleis nuotraukose.

Palangos miesto botanikos parkas.

Tai vieta, vadinama Palangos perlu, kuri nuolat puoselėjama ir rūpestingai gražinama. Vis dėlto tai vienas gražiausių Lietuvoje esančių parkų, kuriame auga brandūs ir itin stojiški medžiai, praeivių akis džiugina ir šalia esantys margi gėlynai, taip pat nuo saulės spindulių žaižaruojantis tvenkinys ir jame plaukiojantys paukščiai. Centrinėje parko dalyje galima pasižvalgyti po Tiškevičių rūmus, kuriuose įkurtas Gintaro muziejus. Šalia rūmų žydi nuostabaus grožio gėlynai, tarp kurių iškilusios skulptūros kviečia prieiti. Tuo tarpu centrinėje pievos dalyje trykšta visų mėgstamas fontanas. Fotosesijos metu skirtingų objektų gausa leidžia turėti didelę kadrų įvairovę,  nepaliekančių abejingų!

Radailių dvaras.

Šis dvaras įsikūręs itin vaizdingoje ir ramioje vietoje, visų nuostabai – ant didelio tvenkinio kranto. Čia atsiveria nuostabi gamtos panorama su pasivaikščiojimo takais. Tai puiki vieta ir pailsėti, ir surengti unikalią fotosesiją. 

Klaipėdos universiteto Botanikos sodas.

Šis sodas, esantis Dangės upės slėnyje, stebina savo augalų gausa ir įvairove. Čia rasite ir medžių, ir krūmų sodinukų, ir žolinių dekoratyvinių augalų bei įstabaus grožio rožių, kurių kvapas kerintis. Šioje vietoje nuotraukos bus spalvingos, o matyti vaizdai kvies sugrįžti dar kartą.

Gargždų piliakalnis.

Gargždų piliakalnis įrengtas Minijos kairiojo kranto aukštumos kyšulyje. Šioje vietovėje  pamatysite daug žalumos, o medžių apsuptyje nusidriekiantys takeliai erdvei suteikia dar daugiau žavesio.